مراکز و واحدها
1400/9/17 چهارشنبه
تقدیر از دانشجویان برتر مرکز ساوه آئین گرامیداشت روز دانشجو

.

به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر ماه دانشگاه پیام نور ساوه همچون سال های گذشته از دانشجویان برتر در عرصه های علمی، فرهنگی، بسیجی و...  تقدیر و تجلیل کرد. این مراسم با حضور امام جمعه محترم ساوه حجت الاسلام دکتر رحیمی، جناب سرهنگ علیپور فرمانده محترم بسیج دانشجویی ساوه، دکتر فغانی رئیس مرکز و با شرکت جمعی از دانشجویان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
در این برنامه در ابتدا رئیس دانشگاه ضمن تبریک فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو اظهار خرسندی کردند که پس از مدتها شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه هستیم و فرصت را مغتنم شمرده در خلال تشریح فرآیند انتخاب دانشجویان برگزیده جهت تقدیربه پتانسیلهای دانشجویان پیام نور و توا نمندی های آنان اشاره کرده و گفتند که البته خوشبختانه دانشجویان قابل تقدیر بیشتری در مرکز ساوه می باشند که ما به دلیل محدودیت ها ناگزیر از انتخاب می باشیم.
در ادامه نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ساوه با اشاره به وقایع، انتفاقات و پیشینه تاریخی روز 16 آذر کرده و اظهار کردند دانشجو بایستی با بصیرت و بینش انقلابی استکبارستیز بوده و با برنامه های استعمارگرایانه مبارزه کند. هم چنین خطاب به دانشجویان پیام نور عنوان کردند که شما دانشجویان عزیز براستی بایستی پیام آوران نور و روشنی باشید برای کشور و برای سربلندی و رشد و شکوفایی ایران در تمامی عرصه ها تلاش کنید.
در پایان نیز از دانشجویان برتر با اهدای لوح یادبود و هدیه تقدیر و تجلیل به عمل آمد.