مراکز و واحدها
1400/9/21 یکشنبه
مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر و روز دانشجو در دانشگاه پیام نور دلیجان برگزار شد

.

گرامیداشت ۱۶ آذر ـ روز دانشجو ـ در روز شنبه بیستم آذر ماه  در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز دلیجان برگزار گردید. در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، جناب آقای دکتر مومن ریاست محترم دانشگاه ضمن تبریک روز دانشجو و تشکر از حضور دانشجویان حاضر، تعهد و مسئولیت‌پذیری دانشجو را در اجتماع را یک امر وجدانی و اخلاقی و نیز یک اصل کلیدی برای سازندگی دانست و تلاش علمی در سطح بین المللی را موجب افتخار و اقتدار کشور برشمرد. ایشان ضمن دعوت از دانشجویان برای شرکت در رویدادهای فرهنگی اجتماعی عضویت در تشکل های دانشجویی را فرصتی برای بروز استعدادهای دانشجویان و پویایی دانشگاه و کسب مهارت  در مراحل پسادانشجویی دانستند.
 سپس حجت‌الاسلام غفوری ـ  امام جمعه محترم شهرستان دلیجان ـ ضمن تبریک روز دانشجو، مقدمه مختصری از نحوه شکل گیری روز دانشجو و اتفاقات مربوط به آن زمان بیان کردند و دلیل برتری شهدای دانشجو را صف‌شکنی و  شجاعت دانستند و به مقام شامخ شهدا، مخصوصاً شهدای دانشجو ادای احترام نمودند. ایشان بیان داشتند که نحوه مبارزه با استکبار در حال حاضر تغییر کرده و دانشجویان می باید به عنوان رزمندگان این میدان، نقش بی نظیر خود را ایفا کنند. حجت الاسلام و المسلمین غفوری در ادامه فرمودند تولید علم یک جهاد کبیر است و دانشجویان را به تولید علم و دانش ترغیب نمودند.
 در ادامه از دانشجویان حائز رتبه در فعالیت ها مسابقات فرهنگی و ورزشی با اهدای جوایز تجلیل به عمل آمد. همچنین در خاتمه آقای قاسمی مسئول آموزش دانشگاه به سوالات دانشجویان در زمینه ها مختلف آموزشی پاسخ دادند.