مراکز و واحدها
1401/7/27 چهارشنبه
بازدید مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور به همراه رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی از مرکز شازند

.

حجت الاسلام والمسلمين نبوی مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور به اتفاق هیات همراه  با حضور دکتر یونسی رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی از دانشگاه پیام نور مرکز شازند بازدید نمودند.
در ابتدای این بازدید دکتر یونسی رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی نسبت  به ارائه گزارشي از فعاليتهاي مختلف فرهنگي، آموزشي و عمراني پرداخت و برنامه هاي آتي را تشريح نمود.
در پایان حجت الاسلام والمسلمين نبوی به همراه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضانی معاون محترم نهاد رهبری و دکتر یونسی و دکتر  نوروزی از بخشهای مختلف دانشگاه بازدید و از روند جاری امور ابراز رضایت نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در نشست صمیمی با کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز شازند؛
هر فعالیتی باید دارای پیوست فرهنگی باشد.
پیامبر اکرم(ص) اسوه‌ای برای همه ادوار/ اخلاق و برخورد کریمانه مهمترین ویژگی رسول خدا برای زندگی امروز است
: آن حضرت اسوه‌ای برای همه ادوار است، نوع برخورد و رفتار کریمانه رسول الله مولفه‌ای است که بیش از هر زمان دیگری برای زندگی امروز نیاز است.
 نشست هم اندیشی کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز شازند  با حضور  حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا نبوی مسئول نهاد نمایندگی دانشگاه پیام نور،حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضانی معاون محترم نهاد و با حضور دکتر یونسی سرپرست دانشگاه پیام نور استان مرکزی و اکثریت کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز شازند  برگزار شد.
ایشان در جمع کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز شازند، اظهار کرد:امتیاز دانشگاه پیام نور نسبت به دیگر دانشگاهها را توجه ویژه به مسائل فرهنگی و دینی دانست و گفت: وظیفه ما در دانشگاه برای نهادینه سازی اخلاق بسیار سنگین است و دانشگاه باید در پرورش دانشجو و تبیین دین داری واخلاق مداری اهتمام ورزد.وی با استشهاد از آیات کلام الله مجید فرمود  پیامبر اعظم (ص) می فرمایند:
لا تَكرَهُوا الفِتنَه فِي آخِرالزَّمانِ فَاِنَّها تُبير المُنافِقين از فتنه و آزمايش در آخرالزمان نگران نباشيد چرا كه موجب نابودي منافقان خواهد  شد.